British Cars Club Serbia - Rover - MG - Jaguar - Land Rover
Molimo Vas da se logujete ili registrujete - Please login or register
British Cars Club Serbia - Rover - MG - Jaguar - Land Rover
Molimo Vas da se logujete ili registrujete - Please login or register
British Cars Club Serbia - Rover - MG - Jaguar - Land Rover
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub Ljubitelja Engleskih Automobila - Rover - MG - Jaguar - Land Rover
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Remapiranje/cipovanje benzinaca?

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Condor




Posts : 6
Points : 10
Join date : 2012-02-28
Location : Novi Sad, Serbia

Remapiranje/cipovanje benzinaca? Empty
PostSubject: Remapiranje/cipovanje benzinaca?   Remapiranje/cipovanje benzinaca? Empty8th October 2012, 2:54 am

Pozdrav.

Zanima me da li iko ima iskustva sa remapiranjem benzinskih motora (jos bolje ako je neko to radio na Roveru 25/45/75)? Vrijedi li se cimati oko toga, tj. znam da je dobijena snaga na atmosfercima mala, ali ako se moze uraditi i nije previse skupo, sto da ne?!
Pitam jer bih mozda to pokusao na svojoj 25-ci...
Back to top Go down
milosnikolic
Admin
milosnikolic


Posts : 41
Points : 49
Join date : 2012-02-28
Age : 43
Location : Beograd

Remapiranje/cipovanje benzinaca? Empty
PostSubject: Re: Remapiranje/cipovanje benzinaca?   Remapiranje/cipovanje benzinaca? Empty10th October 2012, 9:06 pm

Nemoj ni slucajno - mozes samo da sjebes ECU ! Znam iz iskustva....
Back to top Go down
Condor




Posts : 6
Points : 10
Join date : 2012-02-28
Location : Novi Sad, Serbia

Remapiranje/cipovanje benzinaca? Empty
PostSubject: Re: Remapiranje/cipovanje benzinaca?   Remapiranje/cipovanje benzinaca? Empty10th October 2012, 9:16 pm

Jesi ti probavao na svojoj 75-ci? Kontam da ne bi smjelo nista da se sjebe ako neko strucan radi posao... Samo, slazem se da je u Srbiji tesko naci pouzdane majstore koji znaju svoj posao.
Back to top Go down
milosnikolic
Admin
milosnikolic


Posts : 41
Points : 49
Join date : 2012-02-28
Age : 43
Location : Beograd

Remapiranje/cipovanje benzinaca? Empty
PostSubject: Re: Remapiranje/cipovanje benzinaca?   Remapiranje/cipovanje benzinaca? Empty11th October 2012, 9:34 pm

Nisam probavao na mojoj 75-ici, ne daj Boze Smile ali sam licno video kako su ovi nasi "tjuneri" sjebali ECU od 75 dizela, auto nije hteo da predje 2500 obrtaja i morao je covek da kupi nov ECU.

Ti kako hoces, ali za relativno puno pare dobijas jako malo i rizikujes da sjebes nesto...
Back to top Go down
Condor




Posts : 6
Points : 10
Join date : 2012-02-28
Location : Novi Sad, Serbia

Remapiranje/cipovanje benzinaca? Empty
PostSubject: Re: Remapiranje/cipovanje benzinaca?   Remapiranje/cipovanje benzinaca? Empty11th October 2012, 10:01 pm

Jasno, jasno, vjerujem ti druze, ali pretpostavio sam da je rijec o nestrucnim majstorima. Niposto ne bih rizikovao, pogotovo ne za tako malu dobit na atmosferskom benzincu, osim ako mi taj ko radi remapiranje ne bi garantovao da ce auto uredno ponasati i nakon remapa.

Hvala za savjet. Ako neko ima iskustva sa remapom benzinaca, neka napise koju rijec.
Back to top Go down
Sponsored content





Remapiranje/cipovanje benzinaca? Empty
PostSubject: Re: Remapiranje/cipovanje benzinaca?   Remapiranje/cipovanje benzinaca? Empty

Back to top Go down
 
Remapiranje/cipovanje benzinaca?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
British Cars Club Serbia - Rover - MG - Jaguar - Land Rover :: Car Brands and Models :: Rover / MG :: Rover 200 / 25 & MG ZR-
Jump to: